ПТУ №27
Понеділок, 19.08.2019, 20:24
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Сторінка бібліотекаряРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Яку професію Ви хотіли б здобути?
Всього відповідей: 279
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Паспорт бібліотеки


Людина починається з добра

Василь Олександрович Сухомлинський, педагог від Бога, своїм розумом і серцем, невтомною творчою діяльністю подарував Україні і світу надзвичайно цінний інтелектуальний скарб, значення якого в ХХІ столітті помітно зростає. Усі твори видатного педагога пройняті безмежною вірою в людину, в щедрість і благородство її душі.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить з 01.10 – 30.10 до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського бібліотекою ПТУ №27 м.Берестечко було проведено виховну годину «Даруй добро на цілий світ».

Учні групи №7 (з професії кухар, кондитер) розповіли про Василя Олександровича – мудрого педагога, директора школи, доброго сина і тата, великого письменника, вчителя добра і краси, про те, що кожна людина повинна залишити добрий слід після себе, бо живе для того, щоб творити добро. Коновалюк Іванна, Терновик Вадим, Оксенюк Анна декламували поетичні твори Василя Сухомлинського, учениця Коржевич Парасковія прочитала авторський вірш «Квітуча моя Україно». Прекрасні емоції подарували присутнім виконавці пісень: «Мати» - Білогруд Марія, «Донька України» - Коновалюк Іванна, «Квітка- душа» - дует у складі Білогруд Марії та Коновалюк Іванни. Пісню «Даруй добро « виконали всі учасники виховного заходу. Учні переглянули відео «Сухомлинський». Гарні враження залишила виставка творчих робіт юних художників, поетів, фотографв, майстринь вишивки. Бібліотекар Семещук Н.Д. презентувала книжкову виставку «Великий педагог, великий Добротворець».


«Благословенна та держава, що має відданих синів» за такою назвою пройшла відкрита виховна година в ПТУ №27 м. Берестечко.

В.О.Сухомлинський писав: «Слово Батьківщина має той самий корінь, що й слово батько. Справжнє народження твоє як громадянина, мислячої, натхненної благородними ідеалами особистості, трудівника, борця за торжество правди і щастя, сім’янина відбувається завдяки тому, що ти – син народу… Мати народжує твою плоть, Вітчизна народжує твою людську, громадянську душу.»

Захід було проведено бібліотекарем Семещук Н.Д. та вихователем гуртожитку Городь І.Р.

Метою виховної години було формування національної свідомості учнів, людської гідності, виховання рис громадянина Української держави; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.


Інформаційний бюлетень.doc


 

В. О. Сухомлинський і шляхи підвищення ефективності і якості сучасного уроку

(Бібліографічний огляд літератури)

Шляхи підвищення ефективності і якості сучасного уроку

 

Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського і сучасна освіта

 


До 100-річчя від Дня народження В.Сухомлинського

План заходів з творчого використання спадщини В. О. Сухомлинського

бібліотеки ПТУ №27 м. Берестечко

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського, та до відзначення 100-річчя від дня народження, спрямовані дані заходи.
 


 Круг містечка Берестечка

21 вересня учні училища здійснили історико-краєзнавчу мандрівку «Круг містечка Берестечка». Вони відвідали музей-заповідник «Козацькі могили».

Цей захід організували вихователь гуртожитку Городь І.Р. та бібліотекар Семещук Н.Д. з метою виховання патріотизму,національної свідомості, поваги до історії, традицій українського народу, поширенню знань про рідний край. Адже нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла, неба, під яким змужніла. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати.


"Основою педагогічної майстерності,

основою її технології є урок—добре підготовлений,

глибоко продуманий, розумно і культурно проведений”

В.О. Сухомлинський

 

Розвиток професійної майстерності викладача,

майстра виробничого навчання ПТНЗ

 

     Підготовка конкурентноспроможного фахівця, який би відповідав проблемам ринку праці, вимагає педагогічної майстерності. Сьогодні як ніколи в системі ПТО постає нагальна потреба у висококваліфікованих і компетентних педагогічних працівниках. Обумовлюється це кількома факторами:  останніми роками посилився тиск зі сторони очікувань громадськості, підвищились вимоги до ключових показників продуктивності, учні по іншому оцінюють навчання, зрештою, навчальні заклади воліють отримати прибуток від нової "бази клієнтів”. З іншого боку, частина педагогів у ПТНЗ — це люди, які добре володіють професією   і мають технічну освіту, але в них відсутня педагогічна підготовка, інша частина — це педагоги, які отримали педагогічну спеціальність, але мають недостатні знання з профілю підготовки кваліфікованих робітників. Водночас є необхідність постійного фахового удосконалення, яке забезпечується диференційованим підходом до вдосконалення конкретних спеціальних знань педагога.

    Педагогічна майстерність—це характеристика педагогічної діяльності високого рівня. Головною ознакою педагогічної майстерності є бездоганне вміння навчати своїх учнів, сформувати в них позитивні риси особистості й характеру.

     Волковський Л. Комбінування теорії та практики: Використання інтерактивних форм навчання // Профтехосвіта. — 2011. — №8. — с.80 — 86.

     Калошин В.Ф., Гуменюк Д.В. Яким повинен бути вчитель? // Завучу. Усе для роботи. — 2012. — №3—4.— с.31— 39.

     Ковальчук В. Педагогічна майстерність викладача — основа його компетентності. // Профтехосвіта. — 2011.— №6.— с.22— 32.

 

Ковальчук В. Розвиток професійної майстерності викладача ПТНЗ // Профтехосвіта.— 2011.— №8.— с.12— 23. 

    Комаровська А.В. Творчість педагога та педагогічна майстерність. // Завучу. Усе для роботи. — 2012. — №3 — 4. — с. 29— 30.                                                                                                                                                               

    Луцюк А.М.   Василь Сухомлинський про   педагогічну майстерність учителя:   Монографія. — Луцьк: Настиря, 2003. 208 с.

      Педагогічна майстерність: Підручник / І.А.Зязюн, Л.В.Крамущенко, І.Ф.Кривонос та ін.; За ред. І.А.Зязюна.— 3-тє вид., допов. І перероб.— К.: СПД Богданова А.М., 2008.— 376 с.

     Педагогічна майстерність: Хрестоматія: Навч. посіб. / Упоряд. І.А.Зязюн, Н.Г.Базидевич, Т.Г.Дмитренко та ін.;За ред. І.А.Зязюна. — К.:СПД Богданова А.М., 2008.—468с.

     Плакуща Н. Кроки до педагогічної компетентності // Профтехосвіта. — 2011. - №9.— с.37— 39.

     Свиридюк О. Інноватика уроку. Інтерактивні методи та інноваційно-комунікаційні технології на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін // Завуч. — №11. — с.13 — 17.

     Середенко-Рожко Л. Школа молодого спеціаліста: Досвід організації роботи.// Профтехосвіта. — 2012. — №2. — с.6 — 11.

     Стахів О. Шийка В. Самоосвітня діяльність педагога // Профтехосвіта. — 2012. — №1. — с.49 — 51.

      Яковина С. Гра як метод активізації пізнавальної діяльності // Профтехосвіта. — 2011. — №11. — с.58 — 63.  

      Шкель Н. Сучасний урок: шляхи підвищення його ефективності. // Завуч. — 2011. — №27. — с.9 — 12.

      Щоб учитель був успішним // Завуч. — 2011. — №1. — с.9 — 10.

       http; // readbookz.com / book                             

 В. Сухомлинський:     

 

     "Учитель живе доти, доки він вчиться,

      як тільки він перестає вчитися,

             у ньому помирає вчитель.”

 


Берестечко — історична перлина Волині

 

         10 грудня 2015 року в ПТУ №27 м. Берестечко було проведено круглий стіл «Історична перлина Волині», який організувала бібліотекар Семещук Н. Д.

         Учні розповідали про цікаві факти з історії рідного містечка.

         Усі присутні з глибокою зацікавленістю слухали старшого наукового співробітника Національного історико - меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» Семенюк Ларису Вікторівну та  директора Берестечківського історичного музею Дергая Олега Анатолійовича.

 

         На основі зібраних матеріалів учні підготували презентацію «Дзвони Берестечка»

         Невелике містечко, в якому проживає близько двох тисяч жителів, відоме багатьом шанувальникам історії українського козацтва. Пролита на цій землі українська кров стала символом мужності і відданості батьківщині цілого народу. І нехай наше містечко ще чекають кращі часи, його назву знає кожен патріот.


 

Національна єдність – запорука державності України

«Богоматір-Берегиня

береже  вічний вогонь

соборної України»

(Зореслава Коваль)

В бібліотеці ПТУ №27 м. Берестечко розгорнуто книжкову виставку «Україна – єдина країна» до Дня Соборності України.

         На виставці представлені матеріали про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, про шлях нашої батьківщини до свободи та незалежності, про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності , державності.

 

 

 

     

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz